top of page

שנה חדשה אפשריות חדשות


איזו שנה זאת היתה!!! ואיזו שנה זאת הולכת להיות... וואוו!!!


בשנה שחלפה קיבלתי כל כך הרבה תזכורות ותיקופים לשינוי שאפשר לעשות אם רק מסכימים לצאת לדרך, לא לפחד! להתבונן, לבדוק איזה דברים כבר לא משרתים אותי לאפשר לעצמי איכות חיים אחרת. מיטיבה. לדייק את עצמי, להגשים עוד דברים שמחכים להגשמה.

השנה יצאתי בעצמי לדרכים חדשות, נפרדתי מהרגלים, מאנשים, מעשיה, והגיעו לחיי אנשים חדשים, התרגשויות חדשות וגם אתגרים חדשים. זאת היתה שנה מצמיחה של פריצת דרך. ואני כבר מחכה לשנה החדשה ולמה שעוד יקרה בה.

השנה היתה לי הזכות לפגוש וללוות נשים אמיצות שבחרו גם הן לצאת לדרכים חדשות, של הגשמה ושל תפיסת חיים. אני מודה מעומק ליבי לכל אחת ואחת מהן, על שבחרה בי ללות אותה בדרך שלה. זה ממש לא מובן מאליו.


לקראת השנה החדשה קיבלתי מהן הודעות וברכות שריגשו אותי מאד, כי הן נגעו לא רק בשינוי שהן עשו בתחום העשיה וההגשמה, אלא גם לשינויים לטובה בתחום היחסים והכי חשוב - בתפיסה שלהן את עצמן.

אני משתתפת בחלק ממילים הטובות שנשלחו אלי.. כדי להגיד - זה אפשרי! הכל אפשרי!


הנה כמה מדברים שנכתבו ונאמרו וריגשו אותי במיוחד:

@ "השנה הזאת הייתה נקודת שינוי בחיי בזכות התהליך שעשינו יחד. הפתעת אותי כי את לא עוד פסיכולוגית או מטפלת כמו אלו שישבתי אתן והתעסקו בבכי, בתסכולים ובעצבים שלי. ידעת גם להכיל את כל אלו אבל גם להיות מאד חדה איתי. איפה שהיה צריך לחתוך חתכת, איפה שהיה שצריך להגיד שאפשר לחשוב אחרת, לדבר אחרת ולהתנהג לראות דברים מזווית אחרת – אמרת! וזה הביא להתקדמות אדירה"

@ "פתחת לי אפשרויות שלא היו קיימות מבחינתי. הרחבת לי את מנעד אפשרויות התגובה שלי. לפני שנפגשנו ידעתי רק להגיב בתוקפנות בכל פעם שהיה נדמה לי שלא מתייחסים אלי, שלא רואים אותי, שלא נותנים לי את הכבוד המגיע לי. היום בזכותך אני רואה את הדברים כל כך אחרת".


@ "שינית לי את כל האופן שבו אני מסתכלת קודם כל על עצמי ואח"כ על כל הסובבים אותי. יותר חמלה, יותר קבלה, פחות עצבים והיעלבויות. התקשורת עם עצמי ועם הסביבה נעשתה יותר מיטיבה, וזה אושר גדול לכולם, ובראש ובראשונה לי, איכות החיים שלי ושמחת החיים שלי כל כך השתפרו".

@ "אני חושבת שאת אפילו לא מבינה כמה השפעת עלי השנה הזאת. גם אני לא ממש תופסת את זה עדין. זה שאפו ענק. ואני בהודיה גדולה. אני כבר כמה בבוקר בלי כיווצים בבטן שהייתי מתעוררת איתם כל החיים. למדתי לנהל את הזמן שלי, את היחסים עם בני משפחתי ועם הלקוחות שלי, למדתי לקבל את עצמי ולדעת שאני נהדרת ולעשות בנחת את מה שאני צריכה לעשות. זה לא שאני עושה היום פחות. אני עושה אפילו יותר. אבל בנחת. תודה גדולה לך על כל אלו"


תודה לכן בנות אהובות ואמיצות. מחכה כבר לשנה החדשה אני בטוחה שהיא תביא איתה עוד התפתחות, שמחה וצמיחה.


ואת? האם גם את רוצה לצאת השנה למסע אל עצמך? להפוך את השנה הזאת לשנה של שינוי וצמיחה? אם כן, מאד אשמח להיות שם איתך. מוזמנת להשאיר הודעה או להתקשר 052-5220022


בואי נעשה את זה ביחד, בשיטה ייחודית שפיתחתי ובאמצעות כלים שעזרו לי בדרך להגשמת חלומותיי שלי.

מחכה לך באהבה,

איריס לונדון-זולטי
בימים האלה כשהכל מסביב לא ברור...


אני מרגישה שמה שאפשר, ושאני הכי רוצה, זה פשוט להמשיך לעשות.

אז קבעתי הופעה נוספת של המופע שלי - לא מחכה

הזמנתי את Naaman Tal המוכשר והמקסים לנגן איתי, ואנחנו נחכה לכם בשמחה ביום שישי הקרוב ה- 27.8 ב-13:00 בצהרים, במקום שכל כך משמח ומרחיב את ליבי ה - Guitar Loft בקומה 9 ברח' שוקן 27 בתל אביב.

המופע הזה הוא מופע אקוסטי, אישי, בו אני שרה ומנגנת שירים שכתבתי ושכתבו אחרים ומשתפת ברגעים מהמסע המוסיקלי שאני עושה.

מאד מוזמנים להיות איתנו רגע לפני השבת ולפני השנה חדשה.

נשמח לראותכם,

איריס

לרכישת כרטיסים: https://www.eventer.co.il/augustelaviv

הסדנה הבאה תיפתח בתחילת חודש אוקטובר


עוד מעט יתחיל המפגש הרביעי והאחרון של סדנת הכנפיים שהתקיימה הפעם בגבעתים. נדבר היום על הגדרה מחדש של הצלחות, על הוקרת תודה ועל השפה הפנימית שלנו. אני לא אוהבת פרידות אבל הסדנה הקצרה והממוקדת הזאת מחייבת אותי להיפגש וגם להיפרד מנשים מקסימות אחת לחודש

תודה ענקית לDana Kedar המהממת על ציפורי האורגמי המקסימות שהיא מכינה עבור המשתתפות לסיום כל סדנה1
2
bottom of page